Звіт Гірницького міського голови про стан роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік

Протягом року на розгляд до виконкому Гірницької міської ради надійшло 233 звернення, що на 28,3 відсотків менше показника минулого року.

Разом з тим, надходження звернень громадян до органів влади вищого рівня збільшилось на 900 відсотків і склало 9 звернень.

Усно, на особисті прийоми до керівництва виконкому міської ради звернулось 224 мешканця міста, письмові звернення у поточному році не надходили.

Відсоток позитивно вирішених питань у поточному році зріс на 13 % завдяки створеній у виконкомі системі контролю за розглядом звернень громадян. Наприклад:
- В будинку інваліда І гр. Самсонова О.О. був установлений пандус для можливості виходу на інвалідному візку на подвір'я;
- на звернення одиноких пенсіонерів Віпрюк І.П.,Чередниченко О.І., Топчаєвої С.І., Приходько О.В.,Іваненко Н.М. та Острікова О.А. була надана допомога дровами для опалення у осінньо-зимовий період (всього 10,5 м³)

За кошти міського бюджету згідно з Положенням «Про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям м. Гірник» була надана матеріальна допомога на лікування 103 громадянам на суму 40,200 тис.грн, була надана матеріальна допомога на поховання 2 громадянам на суму 6 тис.грн, була надана матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань 26 громадянам на суму 6,800 грн.; була надана матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань учаснику бойових дій Іванову В.В. в сумі 2 тис.грн.; 12 ліквідаторам аварії на ЧАЕС надана допомога на загальну суму 6 тис. грн., після пожежі 1 громадянину виділена допомога на суму 500грн.

Завдяки співпраці з Міжнародними благодійними організаціями «АДРА» та «Людина в біді» по відновленню постраждалого після обстрілу житла закінчено ремонт покрівель двоповерхових та п҆ятиповерхових будинків. Відремонтувати квартиру в №8 по вул.. Свободи,60 та виділено матеріали на ремонт покрівлі по пров. Дружби,14, виконано заміну зруйнованих пластикових вікон. Найбільш постраждалим від обстрілу сім’ям Смирнова С.В., Климко О.П., Шулепи О.В. на ремонти зруйнованих квартир видано гранти в сумі по 21 тис. грн., 50 сім'ям були замінені зруйновані пластикові вікна. В ході співпраці з гуманітарною організацією "Проліска" 10 внутрішньо переміщеним особам було надано допомогу в розмірі по 4 тис. грн. кожному.

Виконано роботи по відведенню паводкових вод по вул. Рєпіна, Середній, Вузькій, Ізмайлівській, встановлено 2 мостки для переходу через канаву.

В рамках святкування 85 річниці Донецької області здійснено заходи по розміщенню 1 спортивного майданчика за штучним покриттям для гри в міні-футбол та 1 спортивного майданчика з тренажерами для занять на відкритому повітрі.

До Новорічних та Різдвяних свят діти-сироти, діти, що залишилися без батьківської опіки, діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей та сімей внутрішньо переміщених осіб отримали 500 подарунків на суму 22,5 тис. грн.

Міський голова С.В.Коваленко