КИЇВСЬКІ КАНІКУЛИ

190527_1538.jpg

Травнева поїздка в столицю нашої країни 25 школярів старших класів з Селидового, Новогродівки, Вугледару, Великоновосілківського і Мар’інського районів на запрошення народного депутата Верховної Ради від нашого округу Сергія Миколайовича Сажко – нагорода для переможців конкурсу творів до Дня Перемоги «Історія Другої світової війни в історії моєї сім’ї» та учнів з високими досягненнями в навчанні. Переможців – селидовчан представляли учениці ЗОШ №1- Березкіна Валерія, ЗОШ №2 - Саламаха Олена, ЗОШ №13- Кудріч Дар’я, ЗОШ № 17- Байда Дар’я, ЗОШ №18- Меренкова Аліна.
Організатори поїздки, помічники С.М.Сажка зробили все, щоб ця подорож надовго залишилась в пам’яті учнів та їх учителів. Сергій Миколайович зустрів дітей у Верховній Раді, провів їх коридорами парламенту. Школярі побували в залі засідань, робочому кабінеті депутата. З задоволенням Сергій Миколайович відповідав на питання молоді, ділився власними думками. Всім переможцям конкурсу були подаровані портативні зарядні пристрої PowerBank, учням і вчителям – яскраві фотокниги «Київ» з автографом депутата.
Чудово організована екскурсійна програма. Сюди входило відвідування музею Великої Вітчизняної війни, Майдана Незалежності, Хрещатика. Діти побували у Парку щасливих тварин ХІІ місяців, що розташований у с. Демидів Вишгородського району, помилувалися чудовими краєвидами столиці під час прогулянки на катері по Дніпру. Увесь час нас супроводжували організатори поїздки, також гід і фотограф- професіонали своєї справи.
Швидко промайнули два дні подорожі, та чудові враження залишаються назавжди!
Щиро дякуємо Сергію Миколайовичу та його професійній команді за надану можливість мати незабутні дводенні київські канікули!