КИЇВСЬКІ КАНІКУЛИ

190527_1538.jpg

Травнева поїздка в столицю нашої країни 25 школярів старших класів з Селидового, Новогродівки, Вугледару, Великоновосілківського і Мар’інського районів на запрошення народного депутата Верховної Ради від нашого округу Сергія Миколайовича Сажко – нагорода для переможців конкурсу творів до Дня Перемоги «Історія Другої світової війни в історії моєї сім’ї» та учнів з високими досягненнями в навчанні. Переможців – селидовчан представляли учениці ЗОШ №1- Березкіна Валерія, ЗОШ №2 - Саламаха Олена, ЗОШ №13- Кудріч Дар’я, ЗОШ № 17- Байда Дар’я, ЗОШ №18- Меренкова Аліна.
Організатори поїздки, помічники С.М.Сажка зробили все, щоб ця подорож надовго залишилась в пам’яті учнів та їх учителів. Сергій Миколайович зустрів дітей у Верховній Раді, провів їх коридорами парламенту. Школярі побували в залі засідань, робочому кабінеті депутата. З задоволенням Сергій Миколайович відповідав на питання молоді, ділився власними думками. Всім переможцям конкурсу були подаровані портативні зарядні пристрої PowerBank, учням і вчителям – яскраві фотокниги «Київ» з автографом депутата.
Чудово організована екскурсійна програма. Сюди входило відвідування музею Великої Вітчизняної війни, Майдана Незалежності, Хрещатика. Діти побували у Парку щасливих тварин ХІІ місяців, що розташований у с. Демидів Вишгородського району, помилувалися чудовими краєвидами столиці під час прогулянки на катері по Дніпру. Увесь час нас супроводжували організатори поїздки, також гід і фотограф- професіонали своєї справи.
Швидко промайнули два дні подорожі, та чудові враження залишаються назавжди!
Щиро дякуємо Сергію Миколайовичу та його професійній команді за надану можливість мати незабутні дводенні київські канікули!

Добавить комментарий

Обновить

Скільки днів в році (не високосному)? (вкажіть число)