ПРОЩАВАЙ, ЗИМО!

Давні масляні традиції українців було втілено в Гірницькій ЗОШ І-ІІ ст.18.  Ми спробували весело провести зиму і з нетерпінням чекаємо на весну!

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ПЕРШАЧКІВ

19.12.2019 року від імені голови Гірницької міської ради учнів 1-го класу Гірницької ЗОШ №18 з Днем Святого Миколая привітала подарунками секретар Гірницької міської ради Калошина Олена Анатоліївна.

''6 кроків до гідності''

18 листопада в Гірницькій ЗОШ І-ІІ ст. 18  відбувся квест до Дня Гідності та Свободи - ''6 кроків до гідності''.

Гелловінські розваги

Гелловін - свято, яке прижилося в нашому місті. Для 8-А класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ст. 18  веселитися в кафе Муравєйник стає доброю традицією.

«Європейська осінь - 2019»

У межах онлайн-фестивалю «Європейська осінь - 2019» у Гірницькій загальноосвітній школі №18 для учнів 1-9 класів були проведені нестандартні уроки, які значно підвищили інтерес учнів до вивчення іноземної мови.

''З країни в Україну''

06.10.2019 року учні 8-А та 9 класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ст.№18 Селидівської міської ради відвідали мандрівний фестиваль ''З країни в Україну'', який проходив малими містами Донбасу.

Сторiнка 1212»