Завершено капітальний ремонт даху ЗОШ №17 м. Гірник

181114_1634.jpg

Завдяки зусиллям українських та німецьких активних громадських організацій  в рамках проекту «Покращення умов викладання та навчання ЗОШ №17 міста Гірник в Донецькій області для 326 учнів через реконструкцію навчального закладу» завершився капітальний ремонт даху -  одна із складових проекту.

З цього приводу до ЗОШ №17 м.Гірник у вівторок, 6 листопада,  завітали почесні гості, не тільки місцеві, але й з Німеччини.

Саме представники ор­ганізацій, завдяки яким було реалізовано цей проект ( проект розроблений за підтримки Української Гро­мадської організації «Країна Віль­них Людей» спільно з партнером ChildFund Deutschland  e.V. (ГО "Дитячий Фонд Німеччини") та за підтримки основного донора BILD hilft e.V. «Ein Herz für Kinder»   (ГО «БІЛЬД допомагає» «Серце дітям») разом з місцевою вла­дою вітали директора, вчителів та учнів школи з важливою подією.

Директор ЗОШ №17 Олена Балуєва відзначила всіх, хто до­поміг у ремонті школи, привітала присутніх, а також надала слово почесним гостям.

Селидівський міський голова Віктор Ремізов подякував меценатам за допомогу та всебічну підтрим­ку навчального закладу.

Генеральний консул Німеччини почесний доктор Вольфґанґ Мьоссінґер, представниця німецької партнерської організації ГО «Дитячий Фонд Німеччини» доктор Сілья Джонелайт-Еш та керівник ГО «Країна Вільних Людей» Надія Хоменко подякували за теплий прийом та зазначили, що і надалі будуть займатися проектами задля розвитку регіонів, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту.

За українськими традиціями почесних гостей зустрі­ли запашним короваєм.

Вольфґанґ Мьоссінґер та Сілья Джонелайт-Еш перерізали символічну стріч­ку, після чого присутніх було запрошено в будівлю школи.

В холі всіх зустріла виставка робіт вихованців дитячих садків та учнів загальноосвітніх шкіл м.Гірника.

В актовій залі для гостей були організовані невеличкий концерт і показ відеофільму про історію Гірника та ЗОШ №17.

Слова подяки закордонним партнерам висловили Гірницький міський голова Сергій Коваленко та начальник відділу освіти Селидівської міської ради Оксана Соломахіна.

На добру пам'ять школярі пода­рували німецьким гостям сувеніри, які зробили своїми руками.

На останок почесні гості разом з директором закладу та міськими головами відвідали деякі класи школи, бібліотеку.

Зі словами великої вдячності працівники та учні ЗОШ №17 також звернулися і до представників волонтерської організації «Жовто-Блакитні Крила», які теж не залишились осторонь проблем навчального закладу і взяли активну участь у створенні умов для розвитку та виховання учнів.