Подорож Закарпаттям

У квітні 2019 року учні Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Селидівської міської ради стали учасниками Каравану Дружби «Хобі-туру», організованому благодійною Організацією «Міжнародний Благодійний Фонд "Жовто-Блакиті Крила"».

 Діти здійснили восьмиденний тур до Закарпаття в селище Шаян. Протягом подорожі учні брали участь у різноманітних майстер-класах, самі ділилися своїми вміннями з іншими учасниками туру, відвідали найцікавіші місця Хустівського району (ферму оленів, страусину ферму, фабрику сирів, термальні джерела). А найголовніше – діти мали змогу поспілкуватися з однолітками з інших міст України, тим самим розвиваючи свою соціальну активність. Варто зазначити, що учні нашої школи здобули головний кубок заїзду за свою активність, уміння організовувати навколо себе однолітків з різними інтересами.
Окрему подяку хочеться висловити організаторам подорожі, на чолі з Людмилою Чуркіною, за бездоганний відпочинок, у якому було враховано все: прекрасні умови проживання, збалансоване найсмачніше харчування, зручний трансфер, можливість дітей реалізувати свої творчі та лідерські здібності й безмірні позитивні емоції!

Добавить комментарий

Обновить

Десять поділити на п'ять буде...? (вкажіть число)