МИ ЩИРО ДЯКУЄМО!

Волонтерські організації “Жовто-блакитні крила” та “Генерація UA” основними напрямами діяльності якої є допомога родинам тимчасово переміщених осіб, допомога дітям, які постраждали внаслідок проведення бойових дій АТО та миротворча місія, надали Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради благодійну допомогу:

Учительська майстерня

З метою ознайомлення вчителів з новітніми технологіями навчання в Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради учителем української мови Передерій О.О. було проведено майстер-клас по створенню лепбуків «Лепбук як спосіб узагальнення та систематизації знань».

ЗМАГАННЯ ЛІДЕРІВ

9 жовтня 2019 року на базі ПДЮТ м. Гірника Донецької області було проведено міський брейн - ринг «Лідер року - 2019» для лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО міста.

«Свято родини»

За традицією, кожного року в другу неділю травня українці відзначають найніжніше, найчарівніше свято – День матері.

Подорож Закарпаттям

У квітні 2019 року учні Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Селидівської міської ради стали учасниками Каравану Дружби «Хобі-туру», організованому благодійною Організацією «Міжнародний Благодійний Фонд "Жовто-Блакиті Крила"».

День цивільного захисту

Згідно з наказом відділу освіти від 06.02.2019 року № 41 «Про організацію та ведення Цивільного захисту у відділі освіти та закладах освіти Селидівської міської ради у 2019 році», відповідно до річного плану роботи, 17.04.2019р. у Гірницькій ЗОШ №17 був організований День цивільного захисту.

Сторiнка 1212»