Подорож Закарпаттям

У квітні 2019 року учні Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 Селидівської міської ради стали учасниками Каравану Дружби «Хобі-туру», організованому благодійною Організацією «Міжнародний Благодійний Фонд "Жовто-Блакиті Крила"».

День цивільного захисту

Згідно з наказом відділу освіти від 06.02.2019 року № 41 «Про організацію та ведення Цивільного захисту у відділі освіти та закладах освіти Селидівської міської ради у 2019 році», відповідно до річного плану роботи, 17.04.2019р. у Гірницькій ЗОШ №17 був організований День цивільного захисту.

Акція «Посади й збережи дерево»

Навесні, коли Земля прокидається від зимової сплячки, відзначається День довкілля. Тому 5 березня 2019 року в Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 була проведена акція «Посади й збережи дерево».

ПРИВІТАННЯ ВІД УЧНІВ

У Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради стало вже доброю традицією вітати зі святами не тільки учнів, батьків, учителів та працівників навчального закладу, а й усіх жителів і гостей міста Гірника.

Урочиста лінійка «Афганська сповідь»

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Сторiнка 13123»