ПРИВІТАННЯ ВІД УЧНІВ

У Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради стало вже доброю традицією вітати зі святами не тільки учнів, батьків, учителів та працівників навчального закладу, а й усіх жителів і гостей міста Гірника.

Урочиста лінійка «Афганська сповідь»

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Декада початкових класів

Декада початкових класів у
Гірницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17
Селидівської міської ради у 2018-2019 н.р.

Проведення Тижня права

6 грудня 2018 року в рамках проведення Тижня права Гірницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради відвідав інспектор ювенальної превенції Кущ В.О.

Відбулось засідання студії заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів міста

27 листопада 2018 року в Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради відбулось засідання студії заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів міста «Актуальні форми організації виховної роботи: досвід, проблеми, перспективи вдосконалення».

Тиждень безпечного дорожнього руху

Згідно з планом роботи щодо проведення ІІ етапу Тижня безпечного дорожнього  руху в Гірницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 вже вкотре завітали  представники поліції:

Сторiнка 13123»