«Вулиці нашого міста»

22.05.2019 з вихованцями середньої групи «Дзвіночки» ЗДО № 32 «Топольок» проведена екскурсія

Під час подорожі вихователь Коміссарова В.В. вчила дітей орієнтуватись на території свого міста, закріплюючи знання дітей про назви вулиць, свою домашню адресу, викликаючи у дітей бажання поповнювати свої знання про заснування рідного міста. Малеча із задоволенням крокували вулицями Шахтарської Слави, Ватутіна, Жуковського, визначаючи місця, які допомагають запам’ятати особливості кожної вулиці. Вікторія Василівна цікавими запитаннями збагачувала активний словник дітей, спонукаючи до спостережливості, мовленнєвої активності, до бажання та вміння передавати свої відчуття. Наданий матеріал є вихованням почуття гордості за своє місто, поваги до батьків, людей, що в ньому мешкають, інтерес до традицій свого народу. Після повернення до закладу дошкільної освіти, у підсумковій бесіді, діти на перебій висловлювали свої враження від екскурсії по рідному місту.