ВИПУСКНИЙ

29.05.2019 в ЗДО № 32 «Топольок» особливий день – випускний наших дорогих, улюблених дітей до школи.

Діти з зірками заходять до зали, виконується танок «Зірковий дощ», читаються вірші вітання і вдячності педагогам, батькам. За свої перші досягнення діти отримують нагороду - премію «Яскрава зірка». Запрошені претенденти на отримання премії під звук фанфар проходять по червоній доріжці. Нагородження відбувається за сьома номінаціями: «Найскромніша та найскромніший», «Найстильніша та найстильніший», «Містер та місіс Ввічливість», «Краса та артистизм», «Кращі спортсмени», «Вірний друг», «Привітання та побажання». Між оголошенням переможців у номінаціях лунали веселі та улюблені пісні, виконувалися танці, кумедні сценки. Особливо порадувало присутніх віршовано-танцювальне вітання малечі молодшої групи «Квіточка», а батьки показали швидкість реакції та кмітливість у вірші-грі «Так чи ні» . Урочиста подія принесла всім присутнім святковий настрій, безліч позитивних вражень та задоволення.