«Татусі і доньки, мами і синочки»

22.11.2019 заклад дошкільної освіти № 32 «Топольок» запросив на свято «Татусі і доньки, мами і синочки» батьків дітей середньої групи «Квіточка», щоб порадіти за дружні, спортивні родини.

Інструктор з фізкультури Халтуріна Л.В. активізувала інтерес батьків і дітей до спорту, здоров׳язберігаючого способу життя. Учасники свята у командах активно,  жваво змагалися у естафетах, смузі перешкод, повторювали за дітьми фізхвилинки, спортруханки, вивчили веселі рухливі ігри та спортивні танці. Батьки опинилися у світі дитинства, який приваблює атмосферою гостинності, дає змогу спробувати себе в різних ролях і зробити свій внесок у спільну справу,  відчули як добре і цікаво  проводити разом вільний час із своїм малюком та у колі з маленькими друзями, а дітям весело і до душі приємно відчути поряд батьків. Всі учасники заходу отримали чудові , неповторні і незабутні враження,  позитивні емоції та закінчилося свято величезним пирогом з чаєм.

Прес-центр ЗДО № 32 «Топольок»

/ Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /