СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

05.03.2019, 06.03.2019 в ЗДО № 32 «Топольок» весело, завзято вихованці всіх дошкільних груп та колектив закладу дошкільної освіти вітали із святом 8 Березня всіх жінок.

Для своїх найрідніших матусь, бабусь читали теплі, ніжні вірші, виконували веселі та забавні пісні, демонстрували жартівливі та цікаві танці. Татусі  дітей потішили малюків своїми вміннями, які показували під музичний серпантин: під тиху, спокійну музику – гойдали ляльку, під жваву  музику – частували ляльку їжею, під швидку музику – мели підлогу.  Діти в захваті, емоційно, із сміхом та оплесками вболівали за батьків; малювали квіти для мами; збирали букети для дбайливої бабусі., Протягом свята не залишилося без уваги присутніх  участь мультяшних героїв, які вітали  із святом. Різнобарвність оформлення зали та костюмів  надало  яскравість весняному святу, позитивність настрою. Без уваги ведучого та дітей не залишилося  жодної із присутніх жінок. Сумісні свята дітей з батьками, зближують, об’єднують, сплачують до одного дружнього, міцного кола.