«Розвивальне середовище: зміст та оснащення осередків національно-патріотичного виховання».

25.04.2019 ЗДО № 32 «Топольок» зустрічав гостей на методичному об’єднанні вихователів дошкільних груп за темою: «Розвивальне середовище: зміст та оснащення осередків національно-патріотичного виховання». 

На початку заходу, запрошені педагоги, ознайомилися з експозицією національної культурної спадщини «Тарасової світлиці». Урочисто вбраному музичному залі відбулася виставка декоративно – ужиткового мистецтва «Народна іграшка» за участю дітей, батьків. На виставки були представлені роботи закладів дошкільної освіти м. Гірник «Топольок», «Рябінка», «Малятко» з різноманітних видів мистецтва: ляльки – мотанки, глиняні, в’язані, солом’яні, з солоного тіста, плетені, шиті іграшки та інше.
Вправою вітання «Чарівні метелики» методист об’єднання Погулич О.А. налаштувала учасників на творчу, результативну роботу.
У ході заходу, до уваги присутніх було презентовано відеоролик, щодо оформлення осередків національно-патріотичного виховання за віковими особливостями дітей всіх закладів дошкільної освіти міста Селидового, що приємно вразило творчим натхненням, вмінням, розумінням педагогами за даним напрямком в відповідній роботі.
Вихователь Косухіна Н.С. ЗДО «Світлячок» задіяла учасників у дидактичних іграх «Українські ремесла», «Кросворд про Україну», «Склади прислів’я», «Частинки цікавого» з ознайомлення та прилучення вихованців до національно-патріотичної тематики.
Вихователь-методист ЗДО «Чайка» Стрільник Н.І. познайомила з оновленим методичним супроводом за програмою «Впевнений старт» для дітей середнього віку та довела значимість роботи вихователів за даною програмою задля подальшої підготовки дітей вступу до школи.
На при кінці зустрічі вихователь ЗДО «Пролісок» Менчинкова Т.О. провела майстер клас з творчої роботи за технікою граттаж (дряпанка) «Пасхальне яйце». Кожен з педагогів вклав у свій розпис свою фантазію, натхнення, побажання.
Всі запрошені провели цікаво, активно та плідно час сумісної роботи, отримали незабутній вантаж знань, умінь та позитиву у впровадженні інноваційного розвитку творчого початку педагогів у різноманітній діяльності, сприянні обмінові педагогічним досвідом.

Добавить комментарий

Обновить

Кількість мiсяцiв у роцi? (вкажить число)