День батька

Щороку у третю неділю червня відзначається День батька . Так, з нагоди цього свята у ЗДО № 32 «Топольок» проведено ряд заходів для презентування позитивного прикладу для молодого покоління.

 У групі старшого віку «Дзвіночки» проведені спортивні змагання «Ми й тато» де простежувалися батьківсько-дитячі взаємини. Діти з татусями з задоволенням та цікавістю приймали участь у естафетах: передавання м’яча над головою, утримання кульки головами, армреслинг (боротьба на руках), перетягування канату, а п׳ятирічний Артем Кухаренко показав свої вміння у стійці на голові та віджиманні від підлоги. Юним спортсменам дуже хотілося показати свої вміння та можливості.
Всі учасники отримали гарний, активний, спортивний та позитивний настрій та бажання зміцнювати власне здоров׳я.
Різновікова група «Капітошка» порадувала своїх батьків художньою виставкою «Сімейне дозвілля». На виставці були представлені роботи дітей на відпочинку та у повсякденні із сім’єю. Вихованці реалізовували свій творчий потенціал, а батьки подивилися на світ очима дитини. Шедеври малюків вийшли яскраві, виразні, різнобарвні, індивідуальні, зрозумілі, різні за задумом.
Сім׳я Столбунової Злати, дівчинки з логопедичної групи «Казка», створили «Дерево роду». По ньому мати з татусем навчають дитину поняттям споріднення — розповіли хто є хто і ким їй доводиться, про свою сім’ю і її особливості: характери членів сім’ї, їхній рід діяльності, професії. Сумісна робота з малечею розкрила у Злати любляче, шанобливе ставлення до всіх членів родини, гордість за свій рід.

Добавить комментарий

Обновить

Скільки днів в році (не високосному)? (вкажіть число)