«Козацькі забави»

17.10.2019 в ЗДО № 32 «Топольок» пройшли міські спортивні змагання «Козацькі забави», серед дітей старшого дошкільного віку за девізом: «Ритм, гармонія і рух – для малят найкращий друг».

Цікаве дійство «Як козаки корову продавали» вразило своєю життєвою енергетикою учасників та присутніх. Традиційно на ярмарку можна побачити багатий щедрий врожай продуктів, роботи місцевих майстринь та обов’язково зустрітися з талановитими творчими людьми: веселими та завзятими, сміливими та сильними, зацікавленими в збереженні традицій і культури свого народу. Так за сюжетом сценарію молодички Маланка з Наталією запрошують дітей стати учасниками хортингу - козацьких змагань. Інструктор з фізкультури Халтуріна Л.В. допомогла дітям поділитися на команди та представитися. Діти активно, швидко, вміло виконували запропоновані нею різноманітні спортивні вправи, рухи, ігри. Команди з задоволенням дивилися і повторювали веселі і ритмічні українські таночки. Команди «Тополята» і «Козачата» були у доброму емоційному настрої, продемонстрували свої вміння, старання, дружні стосунки у бажанні перемогти та відчути себе справжніми нащадками козацького роду.
Судейська комісія оголосила результати спортивних змагань, що всі молодці, справно справилися з завданнями, перемогла дружба, а всі присутні отримали масу позитивних емоцій та вражень. Господиня Солоха з Маланкою та Наталією пригостили учасників заходу смачними яблуками.

Прес-центр ЗДО № 32 «Топольок»

/ Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /