«Увага! Діти – на дорозі!».

В ЗДО № 32 «Топольок» з 20.08.2019 по 20.09.2019 проведено ряд профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!».

Використовувалися різноманітні форми роботи з учасниками освітньо-виховного процесу. За відповідною темою проведено ряд бесід, розглянуто картини, ілюстрації, обговорені проблемні ситуації, читання художньої літератури, проведені дидактичні, рухливі, сюжетно-рольові ігри, розваги, лялькові вистави: «Абетка безпеки», «Як від лиха вберегтися», «Колобок на дорозі».
13.09.2019 у групах старшого віку дітей проведено Єдиний урок з правил дорожнього руху «Веселі світлофорчики». Діти активно, вміло, швидко виконували завдання, вправи на увагу, пам’ять, швидкість.
Під час екскурсій до проїзної частини дошкільники засвоювали правила безпечної поведінки на дорозі, види транспорту та їх призначення.
На серпневій педагогічній нараді педагогами закладу обговорювалося питання попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і визначення шляхів поліпшення засвоєння вихованцями визначених норм.
У куточках безпеки оновлено інформаційний матеріал та запропоновано поради батькам, проведені консультації.
Свої враження, набутті знання, вміння діти разом з батьками відобразили на виставці дитячих малюнків «Про свою безпеку дбаєш – інших теж оберігаєш!».