ЗДО "Топольок"

Театралізована діяльність

Зацікавленість дітей логопедичної групи «Казка» до театралізованої діяльності закріплює вміння переказувати казку, розвиває мислення та мовлення, надає змогу побачити творчі здібності кожної дитини, формує інтерес до акторських та режисерських умінь.

Навчально-тренувальні заняття з пожежної безпеки

19.11.2020 року була проведена запланована тренувальна евакуація пожежної безпеки в ЗДО № 32 «Топольок». Дії працівників дошкільного закладу та рятувальників (під керівництвом начальника 91 ДПРЧ13 Карташова В.І.) були чіткі, організовані та слажені.

/Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /

ГРАЄМО І БУДУЄМО

      Вихованці старшої групи «Квіточка» із задоволенням, ініціативно споруджують будівлі, що надихає їх до конструктивної творчості. Колективна діяльність та спілкування захоплює дітей і надає можливість втілювати свій задум в реальність.

Хто-хто в лісі нашому живе?

Діти групи раннього віку «Сонечко» залюбки знайомилися із лісовими тваринами - зайцем, лисицею, ведмедем, вовком.

Пригоди у фруктово-овочевому селі

В дитячому садку «Топольок» відбулось справжнє свято «Пригоди у фруктово-овочевому селі», де мешкали дві родини - овочева та фруктова.

ФОРМУЄМО МОВЛЕННЯ У ДИТИНИ

Успішне навчання та розвиток дітей, безперечно, потребує поєднання занять із грою, використання художнього слова, цікавого ілюстративного матеріалу.

Сторiнка 1812345»