ВОНИ - ГОРДІСТЬ МІСТА!

copy_191203_509.jpg

 
Команда зі спортивної аеробіки м. Гірник під керівницьвом тренерів Кучерук Т.М та Куцевої О.Ю.  приймала участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивної аеробіки серед юнаків,юніорів та молоді "Кубок Корольова 2020", а також  у складі збірної команди Донецької області прийняли участь у Чемпіонаті серед школярів зі спортивної аеробіки.
Змагання проходили у м. Житомирі з 22 по 24 лютого.
На обидва змагання від команди були представлені 31 спортсмен.
На змагання приїхали команди з 9 областей України, а також двох країн світу - Молдови (м.Кишинів,м.Бєльці) та Туреччини.
У турнірі брали участь понад 400 спортсменів з України, а саме: м.Київ, Донецька, Запорізька, Київська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Черкаська, Житомирська області;
 
Вихованці команди м.Гірник показали достойні результати і неодноразово стояли на призових місцях.
 
Підсумки Кубка Корольова
 Індивідуальні дівчата діти міні
 
Базунова Ганна  2012 3 місце
 
Трійка діти міні 1 місце
 
Коршун Діана 2012
Базунова Ганна 2012
Приходько Аліна 2012
 
Група юніори  2 місце
 
Сидорова Віталіна 2003
Сидорова Вероніка 2003
Куцева Марина        2003
Корольова Кароліна 2003
Осіпова Катерина     2003
 
Аеростеп міні 2 місце
 
Коршун Діана  2012
Передрій Катерина 2012
Бірюкова Поліна      2012
Муравєй Ірина         2012
Приходько Аліна      2012
 
Аерофанк міні  2 місце
 
Коршун Діана   2012
Базунова Ганна  2012
Лавріненко Софія  2014
Чульський Станіслав 2011
Гончарова Олександра 2013
Кузнєцов Артем          2010
 
Аеростеп юніори  2 місце
 
Сидорова Вероніка  2003
Сидорова Віталіна   2003
Голуб Аліна              2005
Корольова Кароліна  2003
Куцева Марина         2003
Осіпова Катерина     2005
 
Аерофанк юніори  2 місце
 
Сидорова Вероніка  2003
Сидорова Віталіна   2003
Голуб Аліна              2005
Адамчук Євгенія      2005
Куцева Марина         2003
Осіпова Катерина     2005
 
Аеростеп кадети  2 місце
 
Кузнєцова Вікторія  2006
Колісник Крістіна     2006
Коваленкова Олександра 2007
Бондар Анастасія      2007
Старовойтова Дар'я   2008
Бунецька Єва             2007
 
Аерофанк кадети   2 місце
 
Кузнєцова Вікторія  2006
Гоменюк Ярослава     2008
Коваленкова Олександра 2007
Бондар Анастасія      2007
Старовойтова Дар'я   2008
Бунецька Єва             2007
 
Аеростеп діти  2 місце
 
Куцев Максим  2009
Косотурова Ганна 2009
Передрій Катерина 2010
Хаврель Поліна      2010
Кузнєцов Артем   2010
Арутюнова Маргарита 2010
 
Аерофанк діти 2 місце
 
Куцев Максим  2009
Косотурова Ганна 2009
Передрій Катерина 2010
Передрій Анастасія 2012
Приходько Аліна      2012
Арутюнова Маргарита 2010
 
Підсумки Чемпіонату зі спортивної аеробіки у складі Донецької області
 
Мікс пара діти 1 місце
 
Куцев Максим 2009
Передрій Катерина
 
Трійка юніори 2 місце
 
Сидорова Віталіна 2003
Сидорова Верніка  2003
Куцева Марина      2003
 

Взагалі на рахунку команди 5 золотих,50 срібних та 7 бронзових медалей!

 
Зараз команда наполегливо готується до Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед дітей та кадетів, котрий відбудеться 15-16 березня у м. Черкаси та до Чемпіонату України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих, який буде проходити у м.Кіїв.
 
 
Кучерук Т.М. та Куцева О.Ю.
 

Добавить комментарий

Обновить

Кількість пір року? (вкажіть число)