День фізичної культури та спорту України

11 вересня в Селидівському міському центрі фізичного здоров я населення „Спорт для всіх” відзначалося свято Дня фізичної культури та спорту України.

В  урочистому заході взяли участь тренери-викладачі, вихованці центру, батьки та міський голова м.Гірник Сергій Коваленко разом із секретарем міської ради Оленою Колошиною. Спочатку  лунали привітання від директора центру, яка передала слово для привітання гостям свята. Всі тренери-викладачі були нагороджені почесними грамотами від Селидівської міської ради та від Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Зі святом своїх тренерів привітали і спортсмени, приготувавши показові виступи з видів спорту: бокс, кікбоксінг, косікі карате та спортивна аеробіка.

За високі спортивні досягнення та активну участь в спортивному житті міста найкращі спортсмени були нагороджені грамотами від центру.

Батьки вихованців теж не залишили тренерів та спортсменів без уваги і привітали їх теплими словами.

Всіх зі святом!!! Бажаємо всім здоров я та веселої вдачі.