АЕРОБІКА: ЗМАГАЄМОСЯ І ПЕРЕМАГАЄМО!

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірник Селидівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" під керівництвом Кучерук Т.М. та Куцевої О.Ю. приймала участь у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу серед юніорів та дорослих,який проходив з 27 по 30 вересня 2020 року у м.Київ, та у Чемпіонаті зі спортивної аеробіки та фітнесу серед дітей,кадетів та молоді ,який проходив з 2 по 5 жовтня 2020 у м.Житомир.

У Чемпіонаті зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих м.Київ команда юніорів у складі збірної Донецької області у категорії групи зайняла 3 місце.

Сидорова Вероніка
Сидорова Віталіна
Куцева Марина
Осіпова Катерина
Корольова Кароліна

У Чемпіонаті зі спортивної аеробіки серед дітей,кадетів та молоді приймали участь 20 спортсменів нашої команди.
Всьго у Чемпіонаті приймали участь 10 областей,а саме Сумська,Запорізька,Черкаська,Київська,м.Київ,Харківська,Миколаївська,Тернопільська,Одеська та Донецька.
Збірну команду Донецької області представляли м.Мирноград та м. Гірник.
Команда м.Гірник у складі збірної Донецької області посіла такі місця:

Мікс пара в категорії діти
Куцев Максим
Передрій Катерина    3 місце

Індивідуальні дівчата молодь

Куцева Марина   2 місце
Сидорова Вероніка 3 місце

Трійка молодь

Куцева Марина
Сидорова Вероніка
Сидорова Віталіна     1 місце

Майже у всіх представлених вправах команда була у фіналах.
Дуже пишаємося результатами Чемпіонату. Це результат наполегливої праці спорсменів на тренуваннях.
Наступним етапом є підготовка команди юніорів до участі в Кубку України серед дорослих та юніорів,який відбудеться на початку грудня.
Дякуємо всім за підтримку!

Кучерук Т.М.
Куцева О.Ю.