Вітаємо переможців Кубку Азовського моря!

190705_2726.jpg

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірника, під керівництвом Т.М.Кучерук, взяла участь в  змаганнях  зі  спортивної  аеробіки,  які  проходили в м.Бердянську з 28 по  30  червня,  а саме,  в Кубку  Азовського  моря  і  в  Чемпіонаті  України  серед  школярів.

Змагання зібрали представників таких міст:  Житомир,  Суми,  Запоріжжя,  Київ,  Тернопіль,  Вишгород,  Бердянськ,  Мирноград,  Селидове,  Гірник.  Від нашої команди брали участь 33 спортсмени. У Чемпіонаті вони були представлені в 11 номінаціях і в 9 з них отримали медалі. У категорії аеростеп(кадети),  аэростеп (юніори) і аерофанк  (юніори)зайняли перше місце. Всього по ЧУ завоювали 18 золотих, 20  срібних  і 4 бронзових медалі. У Кубку також команда спрацювала на відмінно: 25 золотих, 23  срібних і 9  бронзових.  У результаті,  команда  приїхала  додому  з Кубком  Азовського моря!

Батьки і тренерський склад щиро дякують Гірницькому   міському   голові   Коваленку   Сергію  Володимировичу  за   допомогу  і  підтримку.