Новини Спорту

АЕРОБІКА: ЗМАГАЄМОСЯ І ПЕРЕМАГАЄМО!

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірник Селидівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" під керівництвом Кучерук Т.М. та Куцевої О.Ю. приймала участь у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу серед юніорів та дорослих,який проходив з 27 по 30 вересня 2020 року у м.Київ, та у Чемпіонаті зі спортивної аеробіки та фітнесу серед дітей,кадетів та молоді ,який проходив з 2 по 5 жовтня 2020 у м.Житомир.

"Кубок Слобожанщини 2020"

Команда м. Гірник зі спортивної аеробіки під керівництвом Кучерук Т.М. и Куцевої О.Ю. приймала участь у Відкритому Чемпіонаті м.Суми "Кубок Слобожанщини 2020" зі спортивної аеробіки та фітнесу,який проходив 18-19  вересня у м.Суми.

"SUMMER CUP-2020"

Команда м. Гірник зі спортивної аеробіки під керівництвом Т.М.Кучерук  та О.Ю.Куцевої  взяла участь у Кубку Федерації Донецької області з аеробної гімнастики та фітнесу "SUMMER CUP-2020", який відбувся 15 серпня у м.Селидове. Команду гідно представили 36 спортсменів.

 

Всеукраїнський турнір з кікбоксингу

З 05 грудня по 08 грудня в м.Дніпро проходив Всеукраїнський турнір найсильніших кікбоксерів України з кікбоксингу ВТКА серед юнаків та дівчат, а також турнір ГО „ВФСТ „Україна” серед юніорів та юніорок.

Сторiнка 1212»