СОРОКОВА ЧЕРГОВА СЕСІЯ ДЕПУТАТІВ ГІРНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

каб. 11 виконкому міської ради, ІІ поверх

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради «Про місцевий бюджет м. Гірник на 2019 рік» від 20.12.2018 № VII/37-390.

ТРУБНІКОВА ІННА АНАТОЛІЇВНА

спеціаліст з питань ОСББ та регулювання земельних відносин

1. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в районі перехрестя по вул. Шахтарської Слави та автомобільної дороги Селидове-Курахівка в м. Гірнику ФОП Буглаєвій Л.В.

1. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Олейник Л.А.

1. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Бондарю О.О.

1. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Файдуліній В.О.

1. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Передрій Г.М.

1. Про поновлення дії договору оренди землі громадянину Єлісєєву Ю.А.

1. Про поновлення дії договору оренди землі ФОП Грохольському О.О.

1. Про поновлення дії договору оренди землі ФОП Прокопенко А.О.

1. Про припинення дії договору оренди землі ФОП Максимчук Л.Є.

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ФОП Прокопенко А.О.

1. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «УКРТАУЕР».

1. Про поновлення дії договору оренди землі громадянину Артюху О.В.