22 червня 2018р. ПОРЯДОК ДЕННИЙ

22.06.2018    10:00

КОЛОШИНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

секретар Гірницької міської ради

1. Про затвердження Програми благоустрою міста Гірник на 2018-2020 роки.
  2. Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м. Гірник.

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Гірницької міської ради» на 2018-2020 роки.
  2. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради «Про бюджет м.Гірник на 2018 рік» від 22.12.2017 № VII/26-294.

КОЛОШИНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

секретар Гірницької міської ради

1. Про затвердження плану  роботи Гірницької міської ради на ІІ півріччя  2018 року.
  2. Про затвердження графіку прийому депутатами міської  ради на ІІ півріччя  2018 року.

ТРУБНІКОВА ІННА АНАТОЛІЇВНА

спеціаліст з питань ОСББ та регулювання земельних відносин

1. Про поновлення договору оренди землі по вул. Шахтарської Слави, біля автостанції в м. Гірнику фізичній особі - підприємцю Бондарю О.О.
  2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Свободи буд. 70а в м. Гірнику ТОВ «Далія Трейдінг» .
  3. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту по вул. Шевченка буд. 33 в м. Гірнику ТОВ «Далія Трейдінг».
  4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Володимирській, 2 в м.Гірнику ТОВ «УКРТАУЕР».