засідання тридцять дев’ятої чергової сесії

Гірницької міської ради VІІ скликання

22.02.2019    10:00

каб. 11 виконкому міської ради, ІІ поверх

КОВАЛЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

міський голова

1. Про хід виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Гірник за 2018 рік. Пріоритетні напрями розвитку міста у 2019 році.

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради «Про місцевий бюджет м. Гірник на 2019 рік» від 20.12.2018 № VII/37-390.

ГОЛОВАЧ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

заступник міського голови з питань виконавчих органів ради

1. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради від 25.12.2015 № VII/02-33 « Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами по Гірницькій міській раді» (зі змінами від 26.02.2018 № VII/28-325).

ПЕТРУЧИК ОЛЬГА СЕРГІЇВНА

спеціаліст 1 категорії з питань будівництва і благоустрою

1. Про надання згоди на розробку детального плану території для реконструкції квартир № 11, 12 будинку 33 по пров. Стадіонному в м. Гірнику .