45 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

засідання сорок п’ятої чергової сесії

Гірницької міської ради VІІ скликання

26.09.2019    10:00

каб. 11 виконкому міської ради, ІІ поверх

КОЛОШИНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНАсекретар Гірницької міської ради

1. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради від 12.11.2015 № VII/01-07 «Про створення постійних комісій міської ради та обрання їх голів».

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради «Про місцевий бюджет м. Гірник на 2019 рік» від 20.12.2018 № VII/37-390.
  2. Про затвердження розпоряджень міського голови.

ТРУБНІКОВА ІННА АНАТОЛІЇВНА

спеціаліст з питань ОСББ та регулювання земельних відносин

1. Про припинення права оренди земельної ділянки по вул. Центральній (біля будинку № 46) в місті Гірник громадянину Артюху О.В.
  2. Про внесення змін до договору оренди землі, зареєстрованому від 10.11.2004 р. за № 33 ФОП Грохольському О.О.
  3. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Репіна (біля ринку) в м. Гірнику ФОП Борода Наталії Іванівні.
  4. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Лермонтова (біля будинку № 11) в м. Гірнику ФОП Ляшенко Крістіні Олегівні.
  5. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Предатько Тамарі Юріївні.
  6. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Передрій Галині Миколаївні.
  7. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Шевченка (біля буд. № 48) в м. Гірнику ФОП Чорнобровкіну В’ячеславу В’ячеславовичу.
  8. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Свободи (біля буд. № 31) в м. Гірнику ФОП Чорнобровкіну В’ячеславу В’ячеславовичу.
  9. Про надання згоди на розробку детального плану території для реконструкції квартири №6 по вул. Свободи буд. 50 в м. Гірнику.

Різне.