44 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

засідання сорок четвертої чергової сесії

Гірницької міської ради VІІ скликання

02.08.2019    10:00

каб. 11 виконкому міської ради, ІІ поверх

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гірник за І півріччя 2019 року.

ГОЛОВАЧ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

заступник міського голови

1. Про внесення змін та доповнень до заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Гірник на 2019 рік.

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради «Про місцевий бюджет м. Гірник на 2019 рік» від 20.12.2018 № VII/37-390.
  2. Про затвердження розпорядження міського голови.

ПЕТРУЧИК ОЛЬГА СЕРГІЇВНА

спеціаліст 1 категорії з питань будівництва і благоустрою

1. Про надання дозволу на проведення інвентаризації земель під об’єктами ВП «Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля».
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 33 «МАЛЯТКО» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ.
  3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 26 «РЯБІНКА» ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ.
  4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 32 «ТОПОЛЬОК» КОМБІНОВАНОГО ТИПУ КОМУНАЛЬНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ.
  5. Про надання згоди на розробку детального плану земельної ділянки з метою розміщення продуктового магазину по вул. Центральній, буд. 46 у м. Гірнику Трачук Анастасії Петрівні.
  6. Про передачу громадянці Забайдуліній Л.М. у власність земельної ділянки, яка знаходиться у неї в користуванні.