42 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

засідання сорок другої чергової сесії

Гірницької міської ради VІІ скликання

24.05.2019    10:00

каб. 11 виконкому міської ради, ІІ поверх

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гірник за 1 квартал 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради «Про місцевий бюджет м. Гірник на 2019 рік» від 20.12.2018 № VII/37-390.
  3. Про затвердження розпорядження міського голови.

ГОЛОВАЧ ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА

заступник міського голови з питань виконавчих органів ради

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт спортивного майданчику з штучним покриттям на території СМЦФЗН «Спорт для всіх», розташованого в Донецькій обл. в м. Гірник, по вул. Донецькій, буд. 47».
  2. Про внесення змін до рішення Гірницької міської ради від 22.12.2017 № VII/26-301 «Про визначення переліку житлово-комунальних послуг, виконавець яких визначається на конкурсних засадах».

ТРУБНІКОВА ІННА АНАТОЛІЇВНА

спеціаліст з питань ОСББ та регулювання земельних відносин

1. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину Соколову Геннадію Григоровичу.
  2. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Машировій Олені Сергіївні.
  3. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Собчук Вероніці Миколаївні.
  4. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення групи тимчасових споруд по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Молодцовій Юлії Едуардівні.
  5. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику ФОП Передрій Нелі Станіславівні.