41 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

засідання сорок першої чергової сесії

Гірницької міської ради VІІ скликання

26.04.2019    10:30

каб. 11 виконкому міської ради, ІІ поверх

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про затвердження розпорядження міського голови.

ТРУБНІКОВА ІННА АНАТОЛІЇВНА

спеціаліст з питань ОСББ та регулювання земельних відносин

1. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Шахтарської Слави в м.Гірнику ФОП Шевченко Т.П.
  2. Про поновлення дії договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди по вул. Шахтарської Слави в м.Гірнику ФОП Зіядовій В.З.
  3. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці Кобелян Альмірі Ібрагімівні.
  4. Про поновлення дії договору оренди землі по пров. Абрикосовому, буд. 6 в місті Гірнику ФОП Тананю О.О.
  5. Про поновлення дії договору оренди землі по пров. Шахтарському, буд. 23 в місті Гірнику ФОП Тананю О.О.