34 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ. 1

засідання тридцять четвертої чергової сесії

Гірницької міської ради VІІ скликання

21.09.2018    10:00

каб. 11 виконкому міської ради, ІІ поверх

БИЧКОВА УЛЯНА МИКОЛАЇВНА

головний бухгалтер

1. Про затвердження розпорядження міського голови.

КОЛОШИНА ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНАсекретар Гірницької міської ради

1. Про скасування рішення міської ради від 26.09.2012 № VI/29-222 «Про підтримку Закону України «Про основи державної мовної політики».

ТРУБНІКОВА ІННА АНАТОЛІЇВНА

спеціаліст з питань ОСББ та регулювання земельних відносин

1. Про дозвіл на установку тимчасової споруди (торговельного павільйону) для провадження підприємницької діяльності по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику фізичній особі – підприємцю Сидорову Ігореві Ігоревичеві.
  2. Про поновлення договору оренди землі по вул. Шахтарської Слави, буд. 1 в м. Гірнику фізичній особі-підприємцю Передрій Галині Миколаївні.
  3. Про попереднє погодження місця розташування тимчасової споруди (торговельного павільйону) для провадження підприємницької діяльності по вул. Шахтарської Слави в м. Гірнику фізичній особі–підприємцю Передрій Галині Миколаївні.