«ЗДРАСТУЙ, ЛІТО!»

190603_2293.jpg

Традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем, який вважається одним із найдавніших міжнародних свят. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 31 травня, у м. Гірник організовано та проведено ряд масових заходів для маленьких мешканців міста.
О 9.30 на площі БК м. Гірник під час конкурсу малюнку на асфальті «Малюємо мир!», що став вже традиційним, свої творчі здібності продемонстрували вихованці ЗДО міста. Перемогу цього року отримали вихованці «Рябінки». О 10.00 розпочалася святкова програма «Здрастуй, літо!». У програмі активну участь взяли дитячі колективи художньої творчості міста , а саме: ПДЮТ м.Гірника, Мистецька школа м. Гірник, Будинок культури м. Гірник, Селидівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ЗДО «Малятко».
Гірницький міський голова Коваленко С.В. привітав усіх зі святом та вручив вихованцям ПДЮТ та ЗДО міста цінні та солодкі подарунки, а найактивнішим батькам – подяки.
В рамках свята мешканці міста мали змогу відвідати виставку творчих робіт вихованців ПДЮТ м.Гірника «Творчий вернісаж», на якій було представлено роботи переможців обласних та Всеукраїнських конкурсів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.
Директор ПДЮТ м. Гірника Кійко Н.В. під час виступу акцентувала увагу на тісній співпраці протягом 2018-2019 навчального року з обласними організаціями: Донецьким обласним ПДЮТ, Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром, Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва та ін. та вручила грамоти, дипломи, цінні подарунки переможцям обласних та Всеукраїнських конкурсів «Єдина родина», «Віфлеємська зірка», «Зимові візерунки», «Благовіст»,«Зірки та зіроньки».
Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади. Отож бажаємо, щоб яскраві події та емоції цього дня не залишали нашу малечу ніколи, крокували завжди поруч та були вірними друзями. Це свято - не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.