Переможці обласного конкурсу – виставки робіт декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй»

«Ми всі – митці», – заявляє Вілл Ґомперц. Кожен із нас має дар творити – і безліч перешкод на шляху до свого шедевра. Спираючись на професійний досвід спілкування з сучасними митцями і блискуче знання історії мистецтва, Ґомперц виводить правила креативного мислення, що працюють за будь-яких обставин, допомагаючи долати перешкоди в творчості.

 

            Так, творчості немає спокою навіть під час карантину. Вихованці ПДЮТ м.Гірника з березня по травень 2020 року взяли участь в багатьох обласних творчих заходах.

            За підсумками обласного журі було визначено переможців обласного конкурсу – виставки робіт декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй».

            22 вересня директор Кійко Н.В. вручила переможцям конкурсу дипломи та цінні подарунки, а саме: за зайняте II місце учениці Гірноцької ЗОШ № 19 м.Селидового Кулішовій Дар`ї (керівник Пацай Т.А.), за зайняте III місце вихованцям ПДЮТ м.Гірника Хаврель Поліні, Передрій Миколі (керівник гуртка Колотова І.М.), Карповець Інні (керівник гуртка Синельникова І.М.).

/ Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /

Добавить комментарий

Обновить

Скільки днів в році (не високосному)? (вкажіть число)