«В майбутнє – здоровими»

Здоров'я-це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя. 

Таланти вперед!

 Протягом   2018-2019 навчального року вихованці студії паперової пластики «Папірус» дарують  людям тепло дивовижного світу прекрасного, поширюють українські культурні цінності, долучають до високого світу духовної спадщини.  Позитив та яскраві емоції, які дарує студія «Папірус», їх самовідданість наполегливість і творче визнання добре відомі не лише у місті, районі, області, але й за їх межами.

Протипожежна безпека.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 17 квітня 2019 року в ПДЮТ м.Гірника відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

«Малюнок та живопис»

З метою створення умов для творчого, інтелектуального, духовного розвитку вихованців, забезпечення умов щодо соціально - педагогічного партнерства із закладами ЗДО з 19 квітня 2019 року на базі ЗДО № 33 «Малятко» організовано колективну виставку дитячих робіт з образотворчої творчості вихованців гуртка «Малюнок та живопис» (керівник гуртка Синельникова І.М.).

Квітневі подарунки

Квітень дарує нам багато веселих свят - це відомій всім День сміху й Всесвітній день мультфільмів. 

Екологічна варта.

Проблема екологічного виховання є на сьогодні вкрай актуальною. Екологічна поведінка формується з дитинства.

Країна мистецтва.

Мистецтво - добрий помічник у процесі творчого становлення дитини - це чудовий спосіб виховання в дітях почуття краси.

Дитяча підтримка воїнам АТО

З метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави та надання моральної підтримки воїнам АТО вихованці ПДЮТ м.Гірника взяли участь у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». 

Сторiнка 1212»