«Лідери майбутнього»

 27 листопада 2019 року в ПДЮТ м. Гірника було проведено тренінг для лідерів учнівського самоврядування ЗОШ №№ 17, 18, 19  м. Селидового за темою «Лідери майбутнього».

НАВЧАННЯ КООРДИНАТОРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

20 листопада 2019 року в ПДЮТ м. Гірника було проведено навчання координаторів учнівського самоврядування ЗОШ №№ 17, 18, 19 , 22  м. Селидового за темою «Дискусійна бесіда «Самоврядування - повноправне партнерство чи прихована підпорядкованість?».

Повір у себе

У жовтні на базі ПДЮТ м.Гірника було проведено міський етап обласного конкурсу-огляду  «Повір у себе». 

Інтелектуальний ринг

Учитель, який передає дитині лише знання,  

 — це ремісник;  той, хто виховує характер,

— справжній митець у своїй справі.               

(С. Русова)

«В майбутнє – здоровими»

Здоров'я-це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров'ям. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя. 

Таланти вперед!

 Протягом   2018-2019 навчального року вихованці студії паперової пластики «Папірус» дарують  людям тепло дивовижного світу прекрасного, поширюють українські культурні цінності, долучають до високого світу духовної спадщини.  Позитив та яскраві емоції, які дарує студія «Папірус», їх самовідданість наполегливість і творче визнання добре відомі не лише у місті, районі, області, але й за їх межами.

Протипожежна безпека.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 17 квітня 2019 року в ПДЮТ м.Гірника відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Сторiнка 1212»