Последние публикации

Новий проект МОМ для молоді Донецької та Луганської області

У березні 2020 року МОМ розпочала впровадження нового проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення на сході України» (Проєкт) за фінансової підтримки Уряду Японії.

 

30 квітня призупиняється дія пільгового тарифу для будинків з електроопаленням

Електропостачальник YASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Донеччини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня. У цей період нарахування здійснюються з розрахунку 0,9 грн/ кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год на місяць та 1,68 грн/ кВт·год на обсяг електроенергії, що споживається понад 3000 кВт·год на місяць.     

ТОП-5 питань, з якими мешканці Донеччини звертаються в контакт-центр YASNO під час карантину

З початку карантину контакт-центр YASNO в Донецькій області опрацював 32 тисячі телефонних і електронних звернень. Ця цифра майже не змінилася у порівнянні з попередніми місяцями. Втім, більше стало звернень від юридичних клієнтів, які тепер подають електропостачальнику звіти в електронному вигляді. 

Показання лічильника можна передати YASNO через Viber

Відтепер клієнти YASNO можуть спілкуватись з постачальником через чат-бота у Viber. Онлайн-помічник дозволяє передавати показання електролічильника за одним або кількома особовими рахунками та інформує про енергоефективні продукти і рішення, що допоможуть зменшити витрати на електроенергію до 50%.

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

34 роки тому, 26 квітня 1986 року, сталася трагедія, відлуння якої людство відчуватиме ще протягом багатьох років – аварія на Чорнобильській атомній електростанції…

Сторiнка 842«456789101112»