#Я_матусю_свою_обійму #Позашкільна_освіта #залишаймося_вдома

За ініціативою Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках святкування Міжнародного Дня матері, з метою виховання ніжного ставлення до найближчої людини на Землі, поглиблення почуття вдячності за неньчину турботу, сприяння популяризації Дня матері серед учнівської молоді, педагоги ПДЮТ м. Гірника, вихованці та їх чарівні матусі приєдналися до обласного фото - челенджу "Я матусю свою обійму".

Нагадуємо не використовувати заборонену символіку!

Напередодні Дня пам’яті та примирення, а також 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні правоохоронні органи закликають громадян дотримуватись чинного законодавства України та не використовувати символіку комуністичного та націонал-соціалістичного «нацистського» тоталітарних режимів.

Жителі Донеччини знизили споживання електроенергії у 2019 році

Клієнти YASNO з електроопаленням на 35% скоротили енергоспоживання: у 2019 році вони використовували  у середньому 829 кВт∙год щомісяця у порівнянні з 1117 кВт∙год у 2018 році. Домогосподарства без електроопалення майже не змінили середньомісячне споживання: 146 кВт∙год та 142 кВт∙год відповідно.

Нова адреса: про що слід повідомити електропостачальника YASNO, якщо ви переїхали

Змінили місце проживання, а СМС чи Viber-повідомлення з сумою до сплати за електроенергію продовжують надходити за попередньою адресою? Це відбувається тому, що в базі залишились застарілі дані. Щоб оновити їх, достатньо своєчасно повідомити електропостачальника YASNO, що ви вже не проживаєте за старою адресою.

Відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

ДЛЯ ТВОРЧОСТІ НАВІТЬ КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА! Це в котрий раз довели талановиті діти нашого міста! З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей світу, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління з 23.04.2020 по 28.04.2020 на базі ПДЮТ м. Гірника було проведено відбірковий етап  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

Відбірковий етап обласної природоохоронної акції «Проліска»

На виконання Плану роботи ПДЮТ м.Гірника Донецької області на 2020 рік, листа ДОЕНЦ від 06.02.2020 № 26 «Про проведення обласної природоохоронної акції  «Проліска», наказу закладу від 07.02.2020 № 54 «Про участь в обласній природоохоронній акції  «Проліска» з метою формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, підготовки їх до професійного самовизначення на базі ПДЮТ м. Гірника Донецької області було проведено онлайн  відбірковий етап обласної природоохоронної  акції «Проліска», відповідно до Умов проведення.

«ВЕСНЯНІ БАРВИ ДОНЕЧЧИНИ»

З МЕТОЮ ВИХОВАННЯ В МОЛОДІ ЛЮБОВІ ДО РІДНОГО КРАЮ, РОЗШИРЕННЯ ЗНАНЬ ПРО ДОНЕЦЬКУ ОБЛАСТЬ, ВИЯВЛЕННЯ У ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ ТА ВМІННЯ ВІДОБРАЖАТИ НЕПОВТОРНУ КРАСУ ПЕЙЗАЖНИХ МОТИВІВ РІДНОГО КРАЮ, ЯКІ СПОНУКАЮТЬ ДІТЕЙ ДО ПАТРІОТИЧНОГО І ЕСТЕТИЧНОГО СПРИЙНЯТТЯ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ НА БАЗІ ПДЮТ М.ГІРНИКА ПРОВЕДЕНО  ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «ВЕСНЯНІ БАРВИ ДОНЕЧЧИНИ».

Новий проект МОМ для молоді Донецької та Луганської області

У березні 2020 року МОМ розпочала впровадження нового проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення на сході України» (Проєкт) за фінансової підтримки Уряду Японії.

Сторiнка 540«123456789»