Інтелектуальний ринг

Учитель, який передає дитині лише знання,

— це ремісник;  той, хто виховує характер,

— справжній митець у своїй справі.

(С. Русова)

«Осінній вернісаж»

16 – 18  жовтня у м. Дніпро відбувся Відкритий Міжнародний фестиваль – конкурс вокально мистецтва  «Осінній вернісаж».

Спорт ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

19 жовтня  в спортзалі стадіону "Авангард" м.Гірника відбувся традиційний турнір з волейболу, де взяли участь команди Гірника, Селидового, Вугледара, Мар'янки, Авдіївки, Краматорська, Новогродовкі.

«Козацькі забави»

17.10.2019 в ЗДО № 32 «Топольок» пройшли міські спортивні змагання «Козацькі забави», серед дітей старшого дошкільного віку за девізом: «Ритм, гармонія і рух – для малят найкращий друг».

Святкова осінь у ЗДО№32 "Топольок"

Осінь залишає безліч вражень і яскравих спогад, якими так і хочеться поділитися з оточуючими, а ще подякувати осені за яскраві барви та щедрі дарунки.

ЗМАГАННЯ ЛІДЕРІВ

9 жовтня 2019 року на базі ПДЮТ м. Гірника Донецької області було проведено міський брейн - ринг «Лідер року - 2019» для лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО міста.

''З країни в Україну''

06.10.2019 року учні 8-А та 9 класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ст.№18 Селидівської міської ради відвідали мандрівний фестиваль ''З країни в Україну'', який проходив малими містами Донбасу.

Сторiнка 520«123456789»