Последние публикации

#хештегмарафон

В рамках ІІІ етапу #хештегмарафону команда Гірницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №19 Селидівської міської ради організувала освітню зустріч громади мікрорайону з поліцейськими міського відділу поліції. 

«Формування в дитині корисних звичок та їх вплив на подальше життя малюка»

06.11.2019 в ЗДО № 32 «Топольок», на педагогічній годині, вихователь молодшої групи «Веселка»  Глазунова Р.Л. поділилася досвідом з «Формування в дитині корисних звичок та їх вплив на подальше життя малюка». 

Гелловінські розваги

Гелловін - свято, яке прижилося в нашому місті. Для 8-А класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ст. 18  веселитися в кафе Муравєйник стає доброю традицією.

«Європейська осінь - 2019»

У межах онлайн-фестивалю «Європейська осінь - 2019» у Гірницькій загальноосвітній школі №18 для учнів 1-9 класів були проведені нестандартні уроки, які значно підвищили інтерес учнів до вивчення іноземної мови.

Педагогічна рада

31 жовтня 2019 у Гірницькій ЗОШ І-ІІ ступенів №19 відбулась педагогічна рада за темою «Про роботу педагогічного колективу щодо забезпечення діяльнісного підходу до організації освітнього процесу».

ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ

До уваги власників державних актів на право власності та постійного користування земельними ділянками, та користувачів земельних ділянок…

Сторiнка 320«1234567»