ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МІКРО-БІЗНЕСУ ТА САМОЗАЙНЯТОСТІ В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 ТА ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Зробимо місто чистішим!

В нашому місті робітниками Гірницької міської ради тривають роботи по наведенню належного санітарного порядку та благоустрою міста.

Як зменшити енергоспоживання смартфона: поради від YASNO

Сучасні смартфони – це повноцінні комп'ютери з потужними процесорами та великим запасом пам'яті. Але чим більший екран та кількість додатків, що працюють одночасно, тим частіше доводиться заряджати свій гаджет. Електропостачальник YASNO радить, як подовжити життя телефону від зарядки до зарядки та витрачати менше електроенергії.

Сторiнка 14212345»