ЗАСІДАННЯ ТЕБ ТА НС

Сьогодні відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Віктора Ремізова.

З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19) Комісією вирішено:

- Тимчасово заборонити роботу продовольчих та непродовольчих ринків на території Селидівської міської ради з 20.04.2020 до закінчення встановленого періоду карантину.

- Рекомендувати громадянам Селидівської міської ради обмежити пересування та перебування в громадських місцях, зокрема у парках та церквах, на кладовищах та місцях поховань, протягом Великодніх свят та Поминального тижня.

КомментарииВсего (1)

Виталий 18 Квiтня, 2020 09:42
А ще назавжди обмежити діяльність міського голови Віктора Ремізова.