З ДНЕМ МІСТА!

.

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!
Прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

День міста  — це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Гірник – маленьке містечко з великими перспективами і можливостями, де поруч живуть історія і традиції.

Нехай ще не все доведено до ідеального стану, нехай в нашій країні відбуваються зміни, але разом – ми сила! Разом ми зможемо і далі розбудовувати наше місто, щоб воно дійсно стало сучасним, зручним і комфортним для життя. Хочу, щоб усі ми зрозуміли, Гірник – наш дім. Він був до нас, він живе зараз і буде після нас. Не забуваймо це та зробимо наше місто ще кращим. Усі разом. Адже успіх та цвіт великої України починається з маленького містечка, люди якого наповнюють його.

Бажаю, щоб з кожним роком наше місто розквітало і  ставало гарнішим, щоб заможніше жилося його мешканцям, щоб ніколи не роз’єднували нас різні погляди, щоб свято іменин нашого міста завжди єднало і гуртувало нас в одну велику родину Гірничан!

Дякую кожному з Вас за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  міста.

Нехай у місті панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, любов та достаток! Нехай Господь своєю щедрою рукою  завжди благословляє наше місто, наші оселі та родини, дарує мир, спокій та порозуміння!

З любов’ю та повагою

Гірницький міський голова

Сергій КОВАЛЕНКО

Добавить комментарий

Обновить

Кількість пір року? (вкажіть число)