З 1 червня штрафуватимуть за відсутність адресної таблички на будинку

Вже з 1 червня 2020 року в Україні штрафуватимуть власників “безадресних” будинків. Так згідно з правилами благоустрою та методичними вимогами для проведення Всеукраїнського перепису населення, домогосподарства та адміністративні будівлі повинні мати адресні таблички. 

Упорядкування адресного господарства населених пунктів має важливе значення не лише для забезпечення комфортного орієнтування мешканців та гостей нашого міста, а й для роботи всіх служб швидкого реагування (пожежної безпеки, поліції, швидкої допомоги, рятувальників, комунальних служб тощо), знаходити домогосподарство і реагувати.

 

Також треба відзначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, але і всі інші будівлі ( будівлі підприємств, адміністративні заклади, магазини, банки, аптеки і т.д.).

 

Звертаємось до управителів житлового фонду, ОСББ, власників домогосподарств, керівників приватних підприємств і суб’єктів господарювання з’ясувати наявність таблички з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді будинку або будівлі та забезпечити їх збереження.

 

Порушення правил благоустрою тягне покарання адміністративного характеру відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

 

З 1 червня штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах будуть досягати до 1360 грн — для населення і до 1800 грн — для магазинів, ферми, бюджетних установ і церкви.

 

Керівники підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності та відомчої належності, юридичні та фізичні особи, зобов’язані забезпечити наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками назв вулиць, провулків відразу після завершення дії карантину.

 

За умови наявності вуличних і будинкових вказівників можна значно швидше знаходити домогосподарство і реагувати на звернення своєчасно.

 

Добавить комментарий

Обновить

Скільки днів в році (не високосному)? (вкажіть число)