Вітаємо з Міжнародним днем волонтера

.

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера.

Волонтери завжди там, де вони потрібні. В дитячих будинках та на станціях переливання крові, в шпиталях та притулках для тварин – завжди є ті, хто в скрутну хвилину готові віддати частку себе, свого життя заради спільної мети та благополуччя інших. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.

Коли на нашу землю прийшла війна, волонтери першими відгукнулись і пліч-о-пліч з українськими воїнами стали на захист незалежності та територіальної цілісності України. Вони зіграли найважливішу роль у відродженні Армії: саме волонтери добровольцями йшли на фронт, збирали по світу гроші й везли на передову все, що лише могли, починаючи зі шкарпеток і закінчуючи тепловізорами, приймали біженців, здавали кров пораненим, знаходили потрібні ліки, плели маскувальні сітки й готували борщові набори.

У цей День хочемо висловити слова подяки усім волонтерам, тим, хто не лишився осторонь проблем співвітчизників та держави. Ви – звичайні люди, які роблять незвичайні справи. Для всіх нас ви є взірцем жертовності, відданості, патріотизму та людяності! Нехай ваші благородні вчинки спонукають інших до дії, а оточуючі віддячують вам добром і повагою. Миру та злагоди вам і вашим родинам!