ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ

.

8 вересня ми відзначаємо знаменну дату – День визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як над Донбасом відгриміли останні залпи війни. За той страшний період загарбники спричинили нашій землі чимало горя. Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто гідно пройшов важкими дорогами війни, сумлінно виконав священний обов’язок — мужньо захищав від загарбників свій рідний край.

Шановні ветерани, ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в світле майбутнє нашої країни. Низький уклін і глибока шана вам, дорогі фронтовики, за мужність та самовіддане служіння своєму народу.

Нажаль, і наше покоління зазнало болю, пізнало жахіття війни. Наше місто не оминула біда, загинули люди… Та наша громада вистояла завдяки дружній підтримці один одного. Зараз,  як ніколи раніше, ми усвідомлюємо значення слова «МИР», тому, шановні жителі Гірника, від щирого серця хочу побажати кожному родинного тепла, міцного здоров’я, довгих років життя, сімейного затишку, добробуту та мирного неба над головою!

Гірницький міський голова

Сергій КОВАЛЕНКО