Привітання з Днем профтехосвіти

Букет Из 23 Тюльпанов - Flower Bouquet - Free Transparent PNG Clipart  Images Download

2 жовтня в Україні відзначають День працівників професійно – технічної освіти. Мабуть, не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України майже завжди співпадають і змінюють одне одного.  Адже в системі професійно-технічного навчання працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти й інструктори, які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання гідних своєї країни громадян та забезпечують високоякісну професійну підготовку учнівської молоді.

Щиро вітаю працівників профтехосвіти зі святом!

Зичу вам міцного здоров’я, життєвих сил, наснаги, щирої радості, добробуту і здійснення мрій. Нехай ваші вихованці стануть яскравими особистостями, справжніми фахівцями, патріотами та справжніми громадянами, які прославлятимуть своїми гідними справами наше місто та Україну!

З повагою та найкращими побажаннями,

Гірницький міський голова

Сергій КОВАЛЕНКО