Працівники сектору забезпечення заходів з попередження НС у м. Селидове провели захід з попередження НС

Пожежі у житловому секторі призводять до страшних наслідків, проте це не зупиняє громадян продовжувати нехтувати елементарними правилами безпеки.

 

Своїми діями вони не тільки ризикують втратити власні матеріальні цінності, але й створюють загрозу для життя та здоров’я оточуючих. Для того, щоб попередити виникнення надзвичайних ситуацій у побуті, співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій регулярно спілкуються з громадянами на протипожежну тематику.

 

Так, подібний захід було проведено 24 грудня спільно з представниками Національної поліції України серед працівників та підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Територіального центру соціального обслуговування м. Селидове. Під час спілкування рятувальники нагадали про важливість дотримання елементарних заходів безпеки та закликали відповідально ставитись до власної безпеки. Також, фахівці ДСНС роз’яснили основні протипожежні вимоги та надали корисні рекомендації щодо забезпечення протипожежного стану закладу. Для того, щоб довести актуальність даного питання, співрозмовників ознайомили зі статистичними даними щодо кількості пожеж, які виникли у районі та області, й наслідками від цих надзвичайних ситуацій.

 

Наприкінці бесід рятувальники вручили листівки-пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки.

 

З повагою,
Сектор забезпечення заходів з попередження НС у м. Селидове
ЦЗД ГУ ДСНС України у Донецькій області
 

Добавить комментарий

Обновить

Кількість мiсяцiв у роцi? (вкажить число)