Рейтинг найпопулярніших сервісів передачі показань електролічильника

Жителі Донеччини віддають перевагу онлайн-сервісам: наразі показання лічильника через інтернет передають 82% клієнтів YASNO, решта повідомляють дані телефоном. Електропостачальник склав рейтинг способів, якими найчастіше користуються мешканці області.

Ясні дні: 1,7 млн кВт·год «сонячної» електроенергії виробили у квітні власники домашніх станцій Донеччини

Просьюмери* регіону згенерували майже вдвічі більше «чистої» електроенергії, ніж за три попередні місяці. Це дозволило їм лише у квітні заробити 6,7 млн грн, з початку 2020 року – 13 млн грн. Електропостачальник YASNO у Донецькій області здійснює виплати виробникам електроенергії за «зеленим» тарифом.

Питання з лічильником електроенергії: куди звертатись мешканцям Донеччини?

Зламався лічильник або є сумніви щодо його справності? Усі питання, пов'язані з технічним обслуговуванням приладів обліку, слід адресувати оператору системи розподілу, до мереж якого підключено будинок.

БОРОТЬБА З КАРАНТИННИМИ РОСЛИНАМИ

Виконком міської ради нагадує, що з метою ліквідації карантинних рослин та утримання території міста у належному санітарному стані протягом вегетаційного періоду рослин та бур’янів необхідно проводити заходи з їх знищення та своєчасно проводити покіс трав.

Інформує відділення запобігання НС 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

Однією з найрозповсюдженіших причин, через які стаються пожежі у житловому секторі, є – необережне поводження з вогнем та паління в житлових приміщеннях.

Як за 2 хвилини передати показання електролічильника через Viber та зекономити кошти

Понад 96% власників смартфонів в Україні користуються Viber, щодня здійснюючи близько 4 млн дзвінків та надсилаючи 11 млн повідомлень. Електропостачальник YASNO розповів, як за допомогою месенджера швидко передати показання лічильника та чому це дозволяє економити кошти.

Сторiнка 88«45678