Новий проект МОМ для молоді Донецької та Луганської області

У березні 2020 року МОМ розпочала впровадження нового проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення на сході України» (Проєкт) за фінансової підтримки Уряду Японії.

Нова адреса: про що слід повідомити електропостачальника YASNO, якщо ви переїхали

Змінили місце проживання, а СМС чи Viber-повідомлення з сумою до сплати за електроенергію продовжують надходити за попередньою адресою? Це відбувається тому, що в базі залишились застарілі дані. Щоб оновити їх, достатньо своєчасно повідомити електропостачальника YASNO, що ви вже не проживаєте за старою адресою.

Жителі Донеччини знизили споживання електроенергії у 2019 році

Клієнти YASNO з електроопаленням на 35% скоротили енергоспоживання: у 2019 році вони використовували  у середньому 829 кВт∙год щомісяця у порівнянні з 1117 кВт∙год у 2018 році. Домогосподарства без електроопалення майже не змінили середньомісячне споживання: 146 кВт∙год та 142 кВт∙год відповідно.

Нагадуємо не використовувати заборонену символіку!

Напередодні Дня пам’яті та примирення, а також 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні правоохоронні органи закликають громадян дотримуватись чинного законодавства України та не використовувати символіку комуністичного та націонал-соціалістичного «нацистського» тоталітарних режимів.

Рейтинг найпопулярніших сервісів передачі показань електролічильника

Жителі Донеччини віддають перевагу онлайн-сервісам: наразі показання лічильника через інтернет передають 82% клієнтів YASNO, решта повідомляють дані телефоном. Електропостачальник склав рейтинг способів, якими найчастіше користуються мешканці області.

Сторiнка 713«34567891011»