ЗАСІДАННЯ ТЕБ ТА НС

Сьогодні відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Віктора Ремізова.

Заощадити електроенергію на Великдень: поради від YASNO

Через карантин мешканці Донеччини проводять більше часу вдома, крім того, зараз багато родин готують святкові страви до Великодня, тож споживання електрики зростає. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO радить, як зменшити витрати.

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт АТ ""ДТЕК Донецькі електромережі" та відключенням ПС 110 кВ "Котляревська" з 8:00 21.04.2020 до 17:00 21.04.2020 буде знестумлено та зупинено Карлівську фільтрувальну станцію, скорочено подачу води з насосної станції ПДВ I підйому та припинено водопостачання споживачам Покровського районного водопроводу.

Показання лічильника можна передати YASNO через Viber

Відтепер клієнти YASNO можуть спілкуватись з постачальником через чат-бота у Viber. Онлайн-помічник дозволяє передавати показання електролічильника за одним або кількома особовими рахунками та інформує про енергоефективні продукти і рішення, що допоможуть зменшити витрати на електроенергію до 50%.

ТОП-5 питань, з якими мешканці Донеччини звертаються в контакт-центр YASNO під час карантину

З початку карантину контакт-центр YASNO в Донецькій області опрацював 32 тисячі телефонних і електронних звернень. Ця цифра майже не змінилася у порівнянні з попередніми місяцями. Втім, більше стало звернень від юридичних клієнтів, які тепер подають електропостачальнику звіти в електронному вигляді.

30 квітня призупиняється дія пільгового тарифу для будинків з електроопаленням

Електропостачальник YASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Донеччини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня. У цей період нарахування здійснюються з розрахунку 0,9 грн/ кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год на місяць та 1,68 грн/ кВт·год на обсяг електроенергії, що споживається понад 3000 кВт·год на місяць.

Сторiнка 613«2345678910»