ЯК ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується про своїх клієнтів і розробляє зручні сервіси для дистанційної передачі показань лічильника, що особливо актуально у період карантину.

Повідомити дані мешканцям Донеччини слід до 3 квітня включно.

Нагадаємо, якщо клієнт не повідомить показання, нарахування у платіжці буде здійснено за середньодобовим споживанням. Відтак, сума до сплати може не відповідати обсягу електроенергії, який було фактично використано. Окрім постачальника, передати дані можна й оператору системи розподілу, до мереж якого підключено будинок.

Кабінет міністрів посилив карантинні заходи в країні

Кабінет міністрів посилив карантинні заходи в Україні, зокрема, заборонив пересуватися вулицями групами більше, ніж по двоє, за винятком супроводу дітей.

Крім того, як повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram 3 квітня, на кордоні залишиться працювати лише 21 пункт пропуску, проте, які саме, він не учтонив.

Згідно з опублікованою 3 квітня на сайті уряду постановою, українцям заборонили до кінця карантину, окрім запроваджених раніше обмежень:

• з 6 квітня перебувати в громадських місцях без респіраторів чи захисних масок; громадськими місцями є будівлі чи їхні частини, доступні для населення вільно чи за плату, у тому числі під'їзди, підземні переходи та стадіони;
  • з 6 квітня переміщатися групами більше двох осіб, окрім випадків службової необхідності та супроводження дітей;
  • перебувати в громадських місцях дітям до 14 років без супроводу батьків чи опікунів;
  • відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, крім вигулу домашніх тварин однією людиною чи в разі службової необхідності;
  • відвідувати спортивні та дитячі майданчики;
  • відвідувати заклади паліативної допомоги та соцзахисту;
  • відвідувати місця перебування біженців та осіб без громадянства;
  • перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу;
  • самовільно залишати місця обсервації.

Уряд пояснив правила посиленого карантину

Нові обмеження почнуть діяти з 6 квітня

Кабінет міністрів України в суботу, 4 квітня, опублікував роз’яснення нових карантинних обмежень, які почнуть діяти з понеділка, 6 квітня. У цих роз’ясненнях уряд пояснив, що в Україні вважається громадськими місцями, чому в громадських місцях обов’язково треба ходити в масках і уточнив, для чого на час карантину люди повинні мати з собою документи.

Багатодітні сім’ї можуть оформити в YASNO пільговий тариф на електроенергію

Багатодітні сім’ї мають право розраховуватися за електроенергію за спеціальним тарифом – 0,9 грн/кВт·год незалежно від обсягів споживання. Такою можливістю користуються близько 6 тисяч родин у Донецькій області. А за наявності двозонного лічильника сім’ї з трьома і більше дітьми можуть сплачувати за електроенергію, спожиту з 23:00 до 07:00, за ще нижчим тарифом – 0,45 грн/кВт·год.

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» багатодітною вважається сім’я, в якій подружжя або один батько/мати проживає разом з трьома і більше дітьми та виховує їх. Входять до багатодітної сім’ї також діти до 23 років, які навчаються за денною або дуальною формою навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти (до закінчення закладів освіти).

Підтверджує статус багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї посвідчення, яке можна отримати в структурних підрозділах у справах сім’ї, молоді та спорту районних держадміністрацій, міських держадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад або у центрах надання адміністративних послуг.

До уваги суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Селидівському міському відділі пробації !!!

Уповноважений  орган з питань пробації  в умовах загальнонаціонального карантину продовжує працювати в штатному режимі

ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ !!!

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ГРОМАДЯН ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В РОБОТІ ІЗ ЗАСУДЖЕНИМИ ДО ПОКАРАНЬ НЕ ПОВ’ЯЗАНИХ З ПОЗБАВЛЕННЯМ ВОЛІ.

Волонтер – це фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних з пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Де і як можна їздити велосипедистам, щоб не отримати штраф?

З 6 квітня в Україні істотно посилили карантинні заходи через коронавірус. Тепер велосипедистам заборонено відвідувати парки, сквери, лісопаркові, прибережні зони та зони відпочинку.

Сторiнка 58«12345678»