Показання лічильника можна передати YASNO через Viber

Відтепер клієнти YASNO можуть спілкуватись з постачальником через чат-бота у Viber. Онлайн-помічник дозволяє передавати показання електролічильника за одним або кількома особовими рахунками та інформує про енергоефективні продукти і рішення, що допоможуть зменшити витрати на електроенергію до 50%.

ТОП-5 питань, з якими мешканці Донеччини звертаються в контакт-центр YASNO під час карантину

З початку карантину контакт-центр YASNO в Донецькій області опрацював 32 тисячі телефонних і електронних звернень. Ця цифра майже не змінилася у порівнянні з попередніми місяцями. Втім, більше стало звернень від юридичних клієнтів, які тепер подають електропостачальнику звіти в електронному вигляді. 

30 квітня призупиняється дія пільгового тарифу для будинків з електроопаленням

Електропостачальник YASNO нагадує, що пільговий тариф на електроенергію для мешканців Донеччини, які користуються електроопаленням, діє з 1 жовтня по 30 квітня. У цей період нарахування здійснюються з розрахунку 0,9 грн/ кВт·год при споживанні до 3000 кВт·год на місяць та 1,68 грн/ кВт·год на обсяг електроенергії, що споживається понад 3000 кВт·год на місяць.     

Новий проект МОМ для молоді Донецької та Луганської області

У березні 2020 року МОМ розпочала впровадження нового проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого населення на сході України» (Проєкт) за фінансової підтримки Уряду Японії.

 

Нова адреса: про що слід повідомити електропостачальника YASNO, якщо ви переїхали

Змінили місце проживання, а СМС чи Viber-повідомлення з сумою до сплати за електроенергію продовжують надходити за попередньою адресою? Це відбувається тому, що в базі залишились застарілі дані. Щоб оновити їх, достатньо своєчасно повідомити електропостачальника YASNO, що ви вже не проживаєте за старою адресою.

Жителі Донеччини знизили споживання електроенергії у 2019 році

Клієнти YASNO з електроопаленням на 35% скоротили енергоспоживання: у 2019 році вони використовували  у середньому 829 кВт∙год щомісяця у порівнянні з 1117 кВт∙год у 2018 році. Домогосподарства без електроопалення майже не змінили середньомісячне споживання: 146 кВт∙год та 142 кВт∙год відповідно.

Нагадуємо не використовувати заборонену символіку!

Напередодні Дня пам’яті та примирення, а також 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні правоохоронні органи закликають громадян дотримуватись чинного законодавства України та не використовувати символіку комуністичного та націонал-соціалістичного «нацистського» тоталітарних режимів.

Сторiнка 513«123456789»