ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТ СЕЛИДОВЕ, ГІРНИК, УКРАЇНСЬК, СМТ.КУРАХІВКА ТА ЦУКУРИНЕ!

Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради розпочав роботу Консультативної «Гарячої лінії» Центру.

Консультації для населення за телефоном будуть проводити сімейні лікарі та лікарі-педіатри сімейних амбулаторії Центру ПМСД Селидівської міської ради.

«Гаряча лінія» працюватиме у вихідні та святкові дні протягом дії надзвичайної ситуації, пов’язаною з епідеміологічною небезпекою в регіоні.

ТЕЛЕФОН ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ - (099) 728-70-60

Послуги ЦНАП у м.Селидове на час карантину

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №242 від 20.03.2020, а також постанови Кабінету міністрів №211 від 11.03.2020 та постанови Кабінету міністрів №215 від 16.03.2020 повідомляємо, що через ЦНАП у м.Селидове на період дії карантину будуть надаватись тільки наступні послуги:

- Реєстрація місця проживання громадян;

- Зняття з реєстрації місця проживання громадян.

ЯК ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ЕЛЕКТРОЛІЧИЛЬНИКА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується про своїх клієнтів і розробляє зручні сервіси для дистанційної передачі показань лічильника, що особливо актуально у період карантину.

Повідомити дані мешканцям Донеччини слід до 3 квітня включно.

Нагадаємо, якщо клієнт не повідомить показання, нарахування у платіжці буде здійснено за середньодобовим споживанням. Відтак, сума до сплати може не відповідати обсягу електроенергії, який було фактично використано. Окрім постачальника, передати дані можна й оператору системи розподілу, до мереж якого підключено будинок.

Сторiнка 413«12345678»