ПОЛІЦІЯ МІСТА СЕЛИДОВЕ CПОВІЩАЄ

Поліція доводить до відома населення про те, що 17.03.2020  Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»

(далі – Закон), яким Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) доповнено статтею 44-3 КУпАП тобто, оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями.

Так, Національній поліції (сектору реагування патрульної поліції) надано право складати протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 44-3 КУпАП (стаття 255 КУпАП), а саме за «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних  хвороб», іншими актами законодавства,  а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ!!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), з 12.03.2020 по 03.04.2020 на всій території України ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН.

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 року № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон), установлено, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення (Несвоєчасне звернення громадян за призначенням будь-яких видів державних соціальних допомог в період карантину не вплине на терміни їх призначення. Допомогу буде призначено за заявою з урахуванням терміну дії карантину).

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

На виконання вимог доручення ДСНС України від 19.03.2020 №02-4821/17, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів,

двічі на день (зранку та увечері) в районних центрах та містах обласного підпорядкування буде проводитись залучення транспортних засобів із сигнально-гучномовними пристроями підрозділів ГУ ДСНС України у Донецької області для доведення до населення повідомлення наступного змісту:

Відмінність режиму Надзвичайного стану від режиму Надзвичайної ситуації

Головна відмінність режиму надзвичайного стану від режиму надзвичайної ситуації полягає в тому, що після запровадження режиму надзвичайного стану функції управління всіма державними органами,

всіма підприємствами, установами та організаціями переходять до уповноважених на виконання цієї функції окремо визначених органів.

Селидівське ВУВКГ змушене обмежити прийом споживачів

Кабінет міністрів ввів карантин в Україні у зв’язку зі спалахом коронавірусу у світі.

Щоб запобігти можливому розповсюдженню захворювання коронавірусу COVID-19, дотримуючись плану протиепідемічних заходів і обмежень, Селидівське ВУВКГ змушене обмежити прийом споживачів з метою запобігання розповсюдженню захворювання коронавірусу. У зв’язку з цим управління робить максимальний акцент на дистанційному обслуговуванні споживачів.

ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ: ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ У TELEGRAM

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн-режимі про послуги державної служби зайнятості.

УСЗН веде безконтактний прийом громадян!

У зв’язку з оголошенням карантину на території України,  управління змушено обмежити прийом громадян з метою  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Вхід до закладу обмежений, виклик спеціаліста за телефоном (06237) 7-22-70. Всі документи бажано надсилати поштою за адресою: 85401, м. Селидове, вул. Пушкіна, буд. 8.

Ел.адреса:selutszn@selidovo-rada.gov.ua

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ТА ГРОМАДЯН, ЩО ПОВЕРНУЛИСЯ З КРАЇН, ДЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ВИПАДКИ КОРОНАВІРУСУ COVID-19!

Переконливо закликаємо всіх громадян, хто прибуває з країн, де зареєстровані випадки коронавірусу COVID-19 (Італія, Польща, Чехія, Франція і т.д.),

ОБОВ’ЯЗКОВО САМОІЗОЛЮВАТИСЯ

по приїзду до місця проживання (знаходження), СПОВІСТИВШИ ПРО СВІЙ ПРИЇЗД СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ!

Просимо віднестися до цього сумлінно та серйозно!

Сторiнка 310«1234567»