Новий проект Miжнародної організації з міграції (МОМ)

Miжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

Вітання працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Шановні  працівники  житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаю вас з вашим професійним святом. Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Вона – як повітря. Поки виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів.

НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН

Вчора, 11 березня, на засіданні Кабінету Міністрів України було вирішено встановити загальнонаціональний карантин

через поширення коронавирусу COVID-2019 (Постанова КМУ від 11 березня 2020 р. № 211).

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

До уваги громадян закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)»

17 березня 2020 року набув чинності з дня опублікування в газеті «Голос України» (№51(7308) від 17.03.2020 року).

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ЗВЕРНЕННЯ ЦНАП У М.СЕЛИДОВЕ !!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України

від 13.03.2020 №87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2» на території України з метою запобігання поширенню коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Сторiнка 24«1234»