Вітання працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Шановні  працівники  житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаю вас з вашим професійним святом. Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Вона – як повітря. Поки виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у споживачів.

НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛИДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН

Вчора, 11 березня, на засіданні Кабінету Міністрів України було вирішено встановити загальнонаціональний карантин

через поширення коронавирусу COVID-2019 (Постанова КМУ від 11 березня 2020 р. № 211).

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ

До уваги громадян закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)»

17 березня 2020 року набув чинності з дня опублікування в газеті «Голос України» (№51(7308) від 17.03.2020 року).

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ЗВЕРНЕННЯ ЦНАП У М.СЕЛИДОВЕ !!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України

від 13.03.2020 №87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2» на території України з метою запобігання поширенню коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

ПОЛІЦІЯ МІСТА СЕЛИДОВЕ CПОВІЩАЄ

Поліція доводить до відома населення про те, що 17.03.2020  Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»

(далі – Закон), яким Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) доповнено статтею 44-3 КУпАП тобто, оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями.

Так, Національній поліції (сектору реагування патрульної поліції) надано право складати протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 44-3 КУпАП (стаття 255 КУпАП), а саме за «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних  хвороб», іншими актами законодавства,  а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Сторiнка 214«123456»