КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних
заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби
COVID-19

Важливо! Перевірка системи оповіщення

Увага! 20 листопада 2020 року з 14:00 до 14:30 планується проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення.

Просимо дотримуватися спокою.

7  місяців карантину в ДТЕК Донецькі електромережі: нові онлайн-сервіси  для клієнтів та  457 тис виконаних заявок

ДТЕК Донецькі електромережі  активно розвиває дистанційні канали обслуговування та нові онлайн-сервіси для ефективної та безпечної комунікації з клієнтами в умовах пандемії.  З початку карантину* фахівці компанії прийняли та обробили понад 4 тисяч заявок через сайт, особисті кабінети та месенджери, 5,8 тисячі  звернень у Facebook та 4,5 тисячі електронних листів. Спеціалісти кол-центру отримали майже 345,5 тисяч дзвінків.

4 простих дистанційних сервіси ДТЕК Донецькі електромережі для передачі показань електролічильника

ДТЕК Донецькі електромережі нагадує своїм клієнтам про необхідність передавати енергетикам показання електроспоживання. Зробити це можна не виходячи з дому за допомогою зручних дистанційних сервісів. Всі вони доступні в цілодобовому режимі.

Клієнти YASNO відтепер можуть сплачувати за електроенергію через чат-бота у Viber

Популярний мобільний додаток для безкоштовного та безпечного спілкування Viber запустив новий сервіс – платежі через чат-бот (Chatbot Payments). Відтепер в месенджері можна сплачувати за товари та послуги через офіційні чат-боти компаній за допомогою Goоgle Pay чи Apple Pay. Одним з перших в Україні цю функцію для своїх клієнтів впровадив постачальник електроенергії та газу YASNO.

Мешканці Донеччини можуть передати показання електролічильника роботу

Постачальник електроенергії, газу та енергоефективних рішень YASNO піклується про здоров'я і спокій своїх клієнтів та нагадує, що мешканці Донеччини можуть передати показання електролічильника вдома зі свого телефона – за допомогою голосового робота. Повідомити дані слід з 1 по 3 грудня.

Сторiнка 1415«101112131415»